تجربه چندین ساله

در طراحی داخلی، نورپردازی اصل بسیار مهمی است. نورپردازی، سبب بهتر دیده شدن کار خواهد شد و زیبایی طراحی را دو چندان می کند. استفاده از نورهای مخفی، در طراحی داخلی آپارتمان‌ها امروزه بسیار رایج است.
لوکوربوزیه، معمار بزرگ می‌گوید:

معماری بازی هنری هنرمندانه، دقیق و خیره‌کننده مجموعه‌ای از اجسام ساخته شده در زیر نور است.

گالری پروژه

ساخت و ساز با کیفیت

در جوامع امروزی و با پیشرفت تکنولوژی ، میل به زیبا سازی محیط زندگی در بین انسان ها شیوع پیدا نمود و با ترکیب نور و معماری نوین سعی در استفاده بهینه از نور طبیعی و مصنوعی بیش از پیش گسترش یافته است. خصوصا اینکه امروزه عملا نور پردازی تامین روشنایی را هم به عهده گرفته ، به صورتی که با یک نور پردازی مناسب می توان روشنایی مورد نیاز هر فضا را تامین نمود. این امر در نورپردازی داخلی ساختمان های امروزی کاملا مشهود و قابل توجه است.

در یک خانه، تمام فضاها مهم هستند و نمی‌توان گفت اتاق خواب ارزش کمتری دارد یا طراحی سرویس بهداشتی مهم نیست. بلکه ممکن است در نظر هر فرد ، فضایی از اهیمت ویژه برخوردار و بخش های دیگر از اهیمت کمتری برخوردار باشد. بنابراین طراح ، باید در هر طراحی ، بهترین عملکرد خود را پیاده سازی نماید. اتاق نشیمن ، محل غذاخوری ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و … همگی در نظر یک طراح می بایست دارای اهمیت باشند.